Депофорез

15/04/2016 by Adent

Традиційне лікування кореня зуба полягає в інструментальній та медикаментозній обробці і наступному пломбуванні кореневого каналу. Але оскільки канальна система зуба складається не лише з одного видимого на рентгені каналу, але й часто з більш ніж двадцяти бокових відгалужень з численними мікроотворами.

Основним критичним моментом традиційного лікування є той факт, що під час механічного очищення інфікованого каналу принципово недосяжними залишаються саме бокові канали, які в свою чергу представляють місця розмноження бактерій і є джередами хронічнолго запалення.

Беручи до уваги вказані обставини для забезпечення постійної стерилізації всієї канальної системи зуба і фізіологічного закриття всіх мікроотворів був розроблений новий метод лікування, а саме депофорез гідроокислення меді-кальцію (купралу).

Метод заснований на унікальних бактерицидних та фізико-хімічних властивостях водної суспензії гідроокису меді-кальцію. При дипофорезі під дією електричного поля купрал проникає у всі канали корня, після чого корінь стає стерильним, повністю закритим від інвазії мікроорганізмів.

Сфера показань депофореза:

  • інфекційні процеси в кореневих каналах, у тому числі викривлення коренів, зубів мудрості, закупорені кореневі канали, зуби, покриті коронками
  • періодонтити
  • кісти
  • остеолізи
  • зуби після раніше проведеного невдалого традиційного лікування
  • зуби з уламками інструментів у каналі.

Метод депофорезу ефективний в 96% випадків.

Сьогодні за допомогою депофрезу ми вилікуємо Ваші зуби, котрі ще вчора треба було видалити!!!


До всiх новин

Графік роботи

Пн - Пт 9:00 до 21:00
Сб - Вс 9:00 до 18:00

Клініка на Виноградарі

(044) 587-78-88,
(067) 709-03-03
Київ, вул. Межова, 23
Виноградар

Клініка на Академмістечку

(044) 228-03-03,
(097) 702-03-03
Київ, вул. Доброхотова, 24
ст.м Академмістечко

Создано в Lab01