Сріблення зубів

03/06/2016 by Adent0

Сріблення зубів — це метод лікування карієсу молочних зубів на стадії плями.

Іноді сріблення зубів проводять при гіпоплазії (недорозвиненні) зубної емалі.

Із самого початку технологія сріблення зубів розроблялася тоді, коли не існувало надійних безпечних методів обезболювання для дітей. Адже всім відомо, що діти дуже бояться уколів та бор-машин.

Але чи настільки ефективним є сріблення зубів? Ефективність сріблення зубів не підтверджена в  стоматологічних дослідженнях.  На думку провідних стоматологів, сріблення зубів слід застосовувати лише в тому випадку, коли стоматологічна клініка не обладнана сучасними обладнанням і технологіями.

Сріблення зубів, окрім не дуже високої ефективності, має ще один недолік — зуби після  сріблення чорніють (звичайно, лише молочні). Але для малюка це може виявитися джерелом психологічних проблем, адже надо почорнілими зубами будуть насміхатися однолітки.

Саме через зазначені причини у хороших стоматологічних клініках відмовилися від сріблення молчних зубів.

Новітні препарати дуже якісно і безпечно знеболюють. Крім того, розроблені безголкові методи анестезії, при яких розчин анестетику розпилюють в ротовій порожнині. У деяких стоматологічних клініках відмовилися вілд застосування загрозливих бор-машин, замінивши їх на лазерні установки.

Сучасні пломбувальні матеріали не лише вилікують зуб малюка, але й захистять його від подальшої руйнації, оскільки вони виділяють фтор у тканині зуба.

Таким чином, сріблення зубів поступилося місцем більш надійним і косметично прийнятним методикам. Однак, якщо ви лікуєте малюка не в найкращій клініці, і стоматолог пропонує сріблення зубів, може варто погодитися, адже є шанс, що це зупинить прогресування карієсу.


До всiх новин

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Графік роботи

Пн - Пт 9:00 до 21:00
Сб - Вс 9:00 до 18:00

Клініка на Виноградарі

(044) 587-78-88,
(067) 709-03-03
Київ, вул. Межова, 23
Виноградар

Клініка на Академмістечку

(044) 228-03-03,
(097) 702-03-03
Київ, вул. Доброхотова, 24
ст.м Академмістечко

Создано в Lab01