Протезування
Якщо для вас при протезуванні найбільш важливими є естетичні властивості майбутніх зубів — краса, максимальна наближеність до природних, білизна зубів, то найбільш прийнятним варіантом, що відповідає усім перерахованим умовам, є безметалева кераміка.
Безметалева кераміка на сучасному етапі розвитку ортопедичної стоматології є найбільш прогресивним і високотехнологічним методом відновлення дефектів зубних рядів і зруйнованих зубів.
Основними перевагами безметалевої кераміки є високі естетичні характеристики протезів. На відміну від металокерамічних коронок безметалеві коронки та мости не мають всередині своєї конструкції не пропускаючого світло металевого каркасу, на який наноситья кераміка (звідси власне і назва — «безметалева кераміка»), а є монолітною суцільнокерамічною конструкцією. Завдяки цьому при виготовленні коронок по безметалевим технологіям досягається висока прозорість конструкції, максимально наближена до природних зубів. Безметалеву конструкцію, при правильному виборі кольору, у ротовій порожнині практично неможливо відрізнити від розташованих поруч природних зубів.
Наступною перевагою безметалевої конструкції є так звана щадна препаровка зубів — під час обробки під коронку знімається більш тонкий шар власних тканин зуба, на відміну від обробки під металокераміку. Це дозволяє зберегти більшу кількість власних тканин зуба.
Безперечою перевагою безметалевих матеріалів є їхня біоінертність — вони не викликають алергічних реакцій, виникнення яких можливе під час використання в якості протезів конструкції, що містять металеві елементи. Ризик виникнення в ротовій порожнині металевого присмаку не припускається.
Характерною особливістю безметалевих конструкцій є менший абразивний вплив на природні зуби у порівнянні з іншими технологіями, що застосовуються при протезуванні та абсолютна гладкість усіх поверхонь готових конструкцій, що попереджає виникнення зубних відкладень.
Із усього асортименту послуг протезування, представлених у нашій клініці, безметалеві конструкції здатні повністю задовольнити навіть найвимогливіших клієнтів, оскільки є найсучаснішими конструкціями, розробленими сучасною стоматологією.
Нейлонові протези
За своїми основними характеристиками поліпропілен наближений до нейлону, але поступається йому за деякими фізико-хімічними властивостями. У наш час поліпропілен для виготовлення ортопедичних конструкцій використовують у якості дешевшої альтернативи нейлону.
Протихраповий пристрій
Фізичні властивості поліпропілену та інших термопластів дозволяють виготовляти з них протихрапові пристрої. Найпоширенішим типом ротового пристрою є сайленсер. Він являє собою простий пристрій, що складається з двох тонкостінних шин, виконаних у формі зубних дуг верхньої та нижньої щелепи та поєднаних між собою пластмасовими, розташованими по діагоналі штангами.
При довільному відкриванні рота під час сну, відбувається дентальне зміщення нижньої щелепи і штанги виконують роль направляючих, зміщуючи нижню щелепу у фронтальну позицію у відповідності з величиною відкривання ротової порожнини.