Що ми можемо запропонувати?

ІМПЛАНТОЛОГІЯ


Імплантація в стоматології

Імплантація це метод імплантації штучних опор для незнімних і знімних зубних протезів.

Метод імплантації має ряд істотних переваг перед традиційними методами протезування. Так же метод дає можливість пацієнтам отримати зубні протези, що не можна відрізнити ні на вигляд ні з функціональності від своїх власних зубів.

Переваги імплантації:

 • Імплантанти дозволяють заміщати дефекти зубного ряду без обточування сусідніх зубів.
 • Імплантантами можна заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності і локалізації.
 • Імплантанти дають можливість протезування повністю беззубої щелепи більш зручними незнімними конструкціями.
 • конструкціями.

Знімний протез з опорою на імплантанти буде набагато краще триматися, і забезпечить кращу функцію в порівнянні із звичайним знімним протезом. Це дає нашим пацієнтам набагато більше впевненості в собі.

Знімний протез з опорою на імпланти має набагато менші границі, отже, до нього набагато легше звикнути, і він практично не відчувається як чужорідне тіло в роті.

Є ситуації, коли традиційними методами взагалі неможливо допомогти людині, а застосувавши протезування на імплантатах, стають можливвими.

Впровадження в кістку імплантатів зупиняє розсмоктування кістки в області відсутнього зуба (або зубів). Кістка, позбавлена функціонального навантаження, швидко атрофується. Впровадження імплантанта дозволяє знову навантажити кістку.

Мета операції поставити імплантат так, щоб забезпечити його надійне вростання в кісткову тканину, і правильно зорієнтуватися його щодо майбутньої зубопротезної конструкції. На сьогоднішній день найнадійнішим способом забезпечити це вростання (остеоінтеграцію) є метод двохетапної операції імплантації. Операцію з впровадження імплантата проводять через 2-4 місяці після видалення зуба.

Етапи лікування:

 • Операція з впровадження імплантанта.
 • Імплантант повністю закривається слизовою оболонкою. Він знаходитися всередині кістки і не має контакту з порожниною рота (тобто з зовнішнім середовищем).
 • Від двох до шести місяців відбувається вростання імплантанта в кістку.
 • Мікрооперація з розкриття імплантанта (після закінчення 2-6 місяців).
 • У імплантант угвинчується тимчасова головка (формувач ясен). Ця головка видна в роті на місці майбутнього зуба. З цією голівкою пацієнт ходить 10 днів. На цьому етапі можна виготовити тимчасові протези. Формувач ясен дозволяє сформувати ясенний край (шийку зуба) для створення більш красивою коронки. Через десять — чотирнадцять днів формувач вивертається і на його місце встановлюється титановий зуб, який покривається коронкою з кераміки, підібраною під колір Ваших зубів.

Протезування

Постійне протезування проводять після повного вростання імплантанта в кістку, тобто через 2-6 місяців після операції.

У процесі підготовки до операції або під час самої операції може виникнути необхідність у додаткових хірургічних процедурах, таких як сінусліфтінг, остеопластика і т.д. суть яких Вам докладніше роз’яснять на консультації.

Питання, що часто виникають

 • Імплантація це болісно? 
  Процедура виконується під місцевою анестезією, і так як остання надзвичайно ефективна, ви не відчуваєте ніякого болю під час будь-якого етапу операції . Після операції, коли дія анестетика починає закінчуватися, Ви можете відчути певний біль і дискомфорт. Звичайні болезаспокійливі засоби, як правило, виявляються достатніми для зняття больових відчуттів, які виникають після операції. Операцію по установці імплантантів можна порівняти з видаленням зуба, з тією лише різницею, що імплантація, в більшості випадків, набагато менш травматична, і особливо на нижній щелепі, не викликає у пацієнтів дискомфорту і больових відчуттів в наслідку.
 • Скільки часу може прослужити імплантант? Довгостроковість служби імплантанта в чому залежить від правильно виготовленої ортопедичної конструкції(де враховується співвісність навантаження, величина навантаження, тип кісткової тканини і т.п.), а так само від правильного догляду за имплантантом протягом усього терміну служби (правильна гігієна, регулярні огляди лікаря). На сьогоднішній день середній термін служби імплантантів складає 15 років і більше.
 • Чому імплантати виготовлені з титану? Титан має унікальну властивість з’єднуватися з кістковою тканиною за допомогою процесу остеоінтеграції, стаючи подібно частини тіла в цьому процесі. Це дає імплантанту його надзвичайну міцність з’єднання.

Записатися

Академгородок

(044) 228 03 03,

(097) 702 03 03
ул. Доброхотова, 24,
dobro@adent.com.ua

График работы:
Пн — Пт 9:00 до 21:00
Сб — Вс 9:00 до 18:00

Виноградар

(044) 587 78 88,

(067) 709 03 03

вул. Межева, 23, info@adent.com.ua

Графік роботи:
Пн - Пт 9:00 до 21:00
Сб - Нд 9:00 до 18:00

Льва Толстого

(044) 507-03-03,

(068) 700-03-03

вул.Нікольско-Ботанічна 7/9

nikol@adent.com.ua

Графік роботи:
Пн - Пт 9:00 до 21:00
Сб - Нд 9:00 до 18:00