Стрічка новин стоматологічної клініки Adent

НОВИНИ

Ми завжди намагаємося тримати Вас в курсі новин світу стоматології


15/08/2018

Суцільнокерамічні коронки- це сучасні та високо естетичні коронки, виготовлені на основі надзвичайно міцного матеріалу діоксину цирконію, та облицьовані високоякісною керамікою.

Суцільнокерамічні коронки мають ряд суттєвих переваг та становлять собою альтернативу металокерамічним коронкам:

 1. Висока естетика досягається за рахунок того, що вони мають здатність пропускати світло, так само, як і живі зуби, а тому їх практично неможливо відрізнити, навіть спеціалісту.
 2. Висока міцність забезпечується завдяки особливій технології виготовлення коронок та надзвичайній міцності самого матеріалу, що дає змогу безперешкодно протезувати не тільки передні зуби, а й бокові ділянки.
 3. Коронки на основі діоксину цирконію не мають металевої основи, а тому, на відміну від металокерамічних, не створюють ефект «темних ясен».
 4. Висока біологічна сумісність з оточуючими тканинами.
 5. Досить легкий та тонкий каркас.
 6. Можливість застосування людям з алергією на метал.

В клініці «Адент» застосовуються сучасні методи протезування, зокрема суцільнокерамічні коронки. Лікар-стоматолог Татаріна К.В. проведе детальний огляд та підбере найбільш оптимальну конструкцію, враховуючи Ваші індивідуальні особливості та побажання.


15/08/2018

Здорові і красиві зуби — запорука успіху, привабливості і гарного настрою. Наші лікарі безперервно підвищують свою кваліфікацію, щоб радувати Вас. Ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг: лікування карієсу, захворювань кореневих каналів, запалення ясен, займаємося протезуванням, проводимо хірургічні маніпуляції (в тому числі і імплантацію), а також виправляємо прикус. Ми є клінікою середнього цінового діапазону, але в той же час надаємо якісні послуги.

15/08/2018

Зубний протез необхідний у тих випадках, коли у зуба необхідно видалити настільки багато тканини, що установка пломби стає неможливою, або відсутній повністю один або кілька зубів. Зубний протез виконує не тільки косметичну функцію, а й забезпечує значною мірою стабільність і форму прикусу.

15/08/2018

Суцільнокерамічні реставрації — це коронки, вкладки, накладки, вініри виготовлені з керамічної маси, без металевого каркаса. Відсутність такого каркасу (який обов’язково присутній у традиційних металокерамічних реставраціях) дозволяє домогтися дуже високих естетичних результатів завдяки тому, що світлові промені вільно проходять крізь керамічну реставрацію, так само як крізь здоровий зуб.

15/08/2018

Техніка «Крок назад» використовується для обробки викривлених каналів і не лише.
 1. проводиться рентгенографія
 2. розкриття пульпової камери
 3. депульпація (видалення нервів)
 4. використання Apexlocatora (прилад для вимірювання довжини каналу)
 5. проведення методики «Step-beck»
 6. проведення методики «Grown Down» (за наявності ендо-наконечника)

15/08/2018

У значної частини населення України є схильність до захворювання пародонту: кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, рухливість зубів. М’який зубний наліт, який ми іноді не помічаємо, мінералізується (випадає осад з солей слини) ,на пришийних ділянках зубів виникає порочне коло — зубний наліт нарощується, під ним накопичуються мікроорганізми і продукти їхньої життєдіяльності, які призводять до набряку ясен, кровоточивості, запалення кісткової тканини зуба, а запальний процес —  призводить до утворення  зубного каменю, оскільки порушуються умови для належної гігієни порожнини рота.

15/08/2018

Якщо для вас при протезуванні найбільш важливими є естетичні властивості майбутніх зубів — краса, максимальна наближеність до природних, білизна зубів, то найбільш прийнятним варіантом, що відповідає усім перерахованим умовам, є безметалева кераміка. Безметалева кераміка на сучасному етапі розвитку ортопедичної стоматології є найбільш прогресивним і високотехнологічним методом відновлення дефектів зубних рядів і зруйнованих зубів.

15/08/2018

Сріблення зубів — це метод лікування карієсу молочних зубів на стадії плями. Іноді сріблення зубів проводять при гіпоплазії (недорозвиненні) зубної емалі. Із самого початку технологія сріблення зубів розроблялася тоді, коли не існувало надійних безпечних методів обезболювання для дітей. Адже всім відомо, що діти дуже бояться уколів та бор-машин.

15/08/2018

Початкові стадії карієсу, ранні стадії кислотного некрозу емалі, набутої системної гіпомінералізації емалі проявляються осередками підповерхневої демінералізації. Усі ці процеси викликають порушення нормального зовнішнього вигляду зубів. В осередку демінералізації зростає пористість емалі. При цьому оптичні характеристики зуба змінюються, одночасно підвищується здатність проникнення в емаль поживних речовин з ротової порожнини.

15/08/2018

Традиційне лікування кореня зуба полягає в інструментальній та медикаментозній обробці і наступному пломбуванні кореневого каналу. Але оскільки канальна система зуба складається не лише з одного видимого на рентгені каналу, але й часто з більш ніж двадцяти бокових відгалужень з численними мікроотворами.

15/08/2018

Практично кожна людина може бути схильна до такого захворювання як карієс. Карієс — це ураження твердих тканин зуба (емалі, дентину). Особливе значення виникнення карієсу займає харчування, шкідливі звички, гігієна порожнини рота. Тому бажано відвідувати лікаря стоматолога один раз на пів року, щоб виявити захворювання на ранній стадії та запобігти його ускладненню. Як правило початкову стадію карієсу виявляєють випадково на прийомі у лікаря стоматолога при проф. огляді.

15/08/2018

Колір, форма, поверхня, відновлення індивідуальних особливостей завдяки внутрішньому і зовнішньому фарбуванню — всі ці фактори сприяють створенню сучасної реставрації. При препаруванні видаляють лише незначну частину тканин зуба ( 0,5-0,75 мм). У більшості випадків ними покривають тільки зубну поверхню зуба і ріжучий край.

15/08/2018

Основна мета пародонтальної терапії — видалення м’яких і твердих над-і підясеневих зубних відкладень для припинення прогресування захворювання. Пародонтит — це запалення, що викликається опортуністичними бактеріями, що живуть у порожнині рота, що веде до втрати тканин, які підтримують зуб (періодонтальна зв’язка, альвеолярна кістка).

Графік роботи

Пн - Пт 9:00 до 21:00
Сб - Вс 9:00 до 18:00

Клініка на Виноградарі

(044) 587-78-88,
(067) 709-03-03
Київ, вул. Межова, 23
Виноградар

Клініка на Академмістечку

(044) 228-03-03,
(097) 702-03-03
Київ, вул. Доброхотова, 24
ст.м Академмістечко

Создано в Lab01